10 Aug 2015 om 17:45
RIJNSBURG 2015-08-10 Vanavond heeft de politie gereageerd op een melding van omstanders dat er een hond in een auto zat in Rijnsburg.
Volgens de omstanders zat de hond al zeker een kwartier in de auto op een parkeerterrein. Een raampje stond als luchtrooster voor de hond open.
Ondanks dat het vandaag niet extreem warm is, is dit absoluut niet de bedoeling! Bij het ter plaatse komen van de politie kwamen ook de Duitse eigenaren aanlopen.
Deze waren van geen kwaad bewust en zijn toegesproken door de politie. Bij dit soort incidenten kunt u de politie altijd in kennis stellen.
In de auto loopt de temperatuur al snel hoog op, waardoor de dieren snel uitdrogen in het voertuig! foto's en tekst Katwijk Actueel
NOORDWIJKERHOUT 2018-09-06 De brandweer werd vanmorgen om 04:35 opgeroepen voor een voertuigbrand aan de Duinsloot in Noordwijkerhout. Het bleek t..
VOORHOUT 2018-09-05 Hulpdiensten werden woensdag aan het einde van de middag naar de Mozartlaan gestuurd voor een benzineluc..
NOORDWIJK 2018-09-05 Brandweer van Noordwijk werd vanmorgen om 03:47 opgeroepen voor een buitenbrand aan de Boerenburgerweg in Noordwijk. Het ging..
KATWIJK 2018-09-04 Vanmiddag heeft er een ongeval plaats gevonden op de Tramstraat in Katwijk. Hierbij is een 79-jarige vrouw uit Katwijk aan haar..
NOORDWIJK 2018-09-04 Vanmorgen heeft de politie een hennepkwekerij ontdekt in een winkel aan de Hoofdstraat in Noordwijk. Er stonden zo drie..