4 Maart 2014 om 20:11
Vanavond om elf over acht is er in Kokkerhout (Noordwijkerhout) het traditionele konijn verbranden op de Brink als afsluiting van een wederom zeer geslaagd caravals feest.
De tijd is in plaats van 23:11 uur naar 20:11 uur verplaats, dit omdat de organisatie zo meer ouders en kinderen erbij wil betrekken.
Nadat onder grote belangstelling van de vele mensen ceremonieel de sleutel van het dorp terug was gegeven aan de burgemeester en de Noordwijkerhoutse wals was gedanst werd het konijn aangestoken.
Tijdens het verbranden van het konijn liepen de emoties bij sommige kaninefaaten hoog op en werd er een traantje weg gepinkt. Ook werd er door een man een vrouw ten huwelijk gevraagd tijdens het verbranden van het konijn, dit onder groot plezier en gejuich van de aanwezige menigte.
Nadat het konijn was afgebrand heeft de brandweer de laatste resten gedoofd en hierna het as en het ijzeren skelet weer weg gehaald.
Noordwijkerhout kan tevreden terug blikken op een zeer geslaagd carnavals feest!
NOORDWIJKERHOUT 2018-09-06 De brandweer werd vanmorgen om 04:35 opgeroepen voor een voertuigbrand aan de Duinsloot in Noordwijkerhout. Het bleek t..
VOORHOUT 2018-09-05 Hulpdiensten werden woensdag aan het einde van de middag naar de Mozartlaan gestuurd voor een benzineluc..
NOORDWIJK 2018-09-05 Brandweer van Noordwijk werd vanmorgen om 03:47 opgeroepen voor een buitenbrand aan de Boerenburgerweg in Noordwijk. Het ging..
KATWIJK 2018-09-04 Vanmiddag heeft er een ongeval plaats gevonden op de Tramstraat in Katwijk. Hierbij is een 79-jarige vrouw uit Katwijk aan haar..
NOORDWIJK 2018-09-04 Vanmorgen heeft de politie een hennepkwekerij ontdekt in een winkel aan de Hoofdstraat in Noordwijk. Er stonden zo drie..