1 Jan 2014 om 14:00
Vanmiddag vond onder begeleiding van de Noordwijkse Reddingsbrigade de nieuwejaarsduik 2014 plaats op het strand van Noordwijk. Aan de duik deden 1000 deelnemers mee dit jaar. Na de duik konden de duikers erwtensoep of warme chocomelk ophalen de strandpaviljoen de Zeemeeuw.
NOORDWIJK 2018-04-22 Vanavond stond er aan de Piet Heinstraat een woning in de brand. Op de eerste verdieping in de keuken woede een korte felle brand. ..
NOORDWIJK 2018-04-22 Aan het einde van de middag kreeg de politie een melding dat er een man in een telefoon zendmast was aan het klimmen. Omdat de loca..
NOORDWIJK 2018-04-22 Bij een ongeval op de Zwarteweg in Noordwijk is zondagmiddag een brommerrijdster gewond geraakt. De vrouw kwam net haar b..
SASSENHEIM 2018-04-22 Een racefietser is zondagmiddag gewond geraakt na een ongeval op het fietspad naast de A44 in Sassenheim. De man reed over e..
HILLEGOM 2018-04-20 Een pleziervaartuig welke lag aangemeerd bij het Beltpark in Hillegom is afgelopen nacht gezonken. De boot lag vlakbij de brug van d..